luty 2024
P W Ś C P S N
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
26272829  
0 6 9 5 0 9
Dzisiaj: 13
Wczoraj: 40
Ostatnie 7 dni: 559
Ostatnie 30 dni: 2595
Online: 0

Intencje mszalne w parafii p.w. św. Mikołaja w Borowej

12 – 18.02.2024 r. 

  PONIEDZIAŁEK, 12.02.2024
Godz. 9.00+Stefana Krawczyka od Sylwii i Benedykta Skop z rodziną
Godz. 9.00+Stefana Krawczyka od sąsiadki Agnieszki Dul z dziećmi
Godz.18.00+Tadeusza Załuckiego w 30 dz. po śm. od syna Witolda z rodziną
Godz.18.00+Augustyna Miłosia w 9 rocz. sm., brata Piotra, rodziców: Antoninę                           i Jana i zm. z rodziny

WTOREK, 13.02.2024
Godz. 9.00+Eugeniusza Jędrzejowskiego od Strachanowskich, Krajewskich i Róg
Godz. 9.00+Eugeniusza Jędrzejowskiego od Danuty Cebula z synami
Godz.18.00+Ryszarda, Marię, Stefanię i Elżbietę Saganiuk
Godz.18.00+Danutę Rydza od Urszuli, Marioli i Ryszarda z Mielca
Godz.18.00+Danutę Rydza od swatowej Marii Miłoś

ŚRODA, 14.02.2024
Godz. 6.30+Marię Skop w rocz. śm. m. Władysława, synów: Andrzeja                                            i Mieczysława
Godz. 8.00+Stanisława Krawczyka w rocz. śm. ż. Józefę
Godz.15.00+Edytę Kudzian w rocz. śm.
Godz.18.00+Stanisławę Baltyzar w rocz. śm. m. Michała, s. Eugeniusza, wnuczkę Anetę Baltyzar 

CZWARTEK, 15.02.2024
Godz. 6.30+Marka Dziadzio, ojca Grzegorza
Godz. 6.30+Józefa Skopa od Teresy Gacek, Jolanty i Sylwestra Czaja z rodziną
Godz. 6.30+Józefa Skopa od Bożeny Występek
Godz.17.00+Józefa Kamudę w 30 dz. po śm. od córki Anny z rodziną
Godz.17.00+Karolinę Sztuka w rocz. śm. m. Stanisława, s. Tadeusza

PIĄTEK, 16.02.2024
Godz. 6.30+Franciszkę Ciepła od kolegów wnuka Grzegorza
Godz. 6.30+Franciszkę Ciepła od rodziny Stachurów i Rogożów
Godz.15.00+Arkadiusza Lichota od wujka Tadeusza Baka z żoną
Godz.15.00+Arkadiusza Lichota od sąsiadów Aliny i Mariana Adamczyków
Godz.17.00W int. dusz w czyśćcu cierpiących od grupy modlitewnej Apostolstwa Pomocy Duszom Czyśćcowym
Godz.17.00+Karolinę Rogóż od swata Feliksa Golby z rodziną
Godz.17.00+Karolinę Rogóż od sąsiadki Adeli Bednarczyk z córkami

SOBOTA, 17.02.2024
Godz. 6.30+Władysława Skórę od siostrzenicy Urszuli z rodziną
Godz. 6.30+Władysława Skórę od siostrzeńca Pawła Działowskiego z rodziną
Godz. 6.30+Genowefę Gnida od koleżanek i kolegów syna Stanisława z PSL Gminy Gawłuszowice
Godz. 6.30+Genowefę Gnida od Marioli Polak z rodziną
Godz.17.00+Ryszarda Skopa
Godz.17.00+Władysława Sztuka w 30 dz. po śm. od syna Karola z rodziną

NIEDZIELA, 18.02.2024
Godz. 6.30W int. Parafian
Godz. 8.00+Jana Baszturę w 11 rocz. śm., rodziców: Leona i Matyldę, teściów: Franciszka i Genowefę
Godz.10.00+Stanisława Gawżyńskiego w 14 rocz. śm., synów: Tomasza i Artura
Godz.11.30+Elżbietę Czech w 5 rocz. śm.
Godz.16.30+Adama Wałaszka od przyjaciół z chóru parafialnego