luty 2024
P W Ś C P S N
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
26272829  
0 6 9 5 1 6
Dzisiaj: 20
Wczoraj: 40
Ostatnie 7 dni: 566
Ostatnie 30 dni: 2602
Online: 0

Intencje mszalne w parafii p.w. św. Mikołaja w Borowej

05 – 11.02.2024 r.


PONIEDZIAŁEK, 05.02.2024
Godz.  6.30+Marię Peret od brata Stanisława Świątka z Pustkowa Osiedla
Godz.  6.30+Marię Peret od Bettiny i Wojciecha Stolarczyk 
Godz.  6.30+Józefa Żelasko od siostry Michaliny Wójtowicz i Marka Trzpisa  z rodziną
Godz.  6.30+Józefa Żelasko od wnuczki Moniki
Godz.17.00+Andrzeja Kowalczyka od rodziny Działo
WTOREK, 06.02.2024
Godz.  6.30+Karolinę Rogóż od wnuka Łukasza z żoną oraz Anny i Marka Rzepka z dziećmi 
Godz.  6.30+Karolinę Rogóż od Agaty i prawnuczki Zuzanny
Godz.17.00+Władysława Baradzieja w rocz. śm., rodziców: Weronikę i Józefa, siostrę Krystynę
Godz.17.00+Teresę Działo od Dziedziców i Kapinosów
Godz.17.00+Teresę Działo od Aliny i Mariana Adamczyka
ŚRODA,07.02.2024
Godz.  6.30+Józefa Skopa od kolegów z Ochrony „Pewność” Stanisława Wojtusiaka, Stanisława Pszenicznego, Stanisława Kudła, Edwarda Dębińskiego i Marii Nowak
Godz.  6.30+Józefa Skopa od Bożeny i Seweryna Tomeckich z Borowej
Godz.17.00+Józefa Ogorzelec ż. Krystynę i zm. z rodziny
CZWARTEK,08.02.2024
Godz.  6.30+Stefana Krawczyka od Czesława Krawczyka z rodziną  
Godz.  6.30+Stefana Krawczyka od Lucyny i Marka Mieszkowskich
Godz.17.00+Anetę Baltyzar w rocz. śm., dziadków: Stanisławę i Michała,  s. Eugeniusza 
Godz.17.00+Helenę Ulaszek od siostrzenic Alicji i Danuty z synem Jakubem
Godz.17.00+Helenę Ulaszek od sąsiadów Stachowiczów
PIĄTEK, 09.02.2024
Godz.  6.30+Zofię Rzeszut, Alojzego Miłosia, Karolinę i Antoniego Skopińskich, Anielę i Stanisława Surgota od wnuków i prawnuków
Godz.17.00Za wszystkich zmarłych z Glin Wielkich
Godz.17.00+Janinę Borowiec od sąsiadów: Taran i Kilian 
Godz.17.00+Janinę Borowiec od sąsiadów Zychów
SOBOTA, 10.02.2024
Godz.  6.30+Danutę Rydza od współpracowników syna Szczepana z Zakładu Metalowego Drozdowski w Borowej
Godz.  6.30+Danutę Rydza od rodziny Sztuków
Godz.  6.30+Arkadiusza Lichota od chrzestnej matki
Godz.  6.30+Arkadiusza Lichota od dziewczyny Eweliny
Godz.17.00+Stanisława Burczy od sąsiadów Alicji i Mariana Działo z rodziną
Godz.17.00+Stanisława Burczy od bratanka Zbyszka z rodziną
Godz.17.00+Eugeniusza Jędrzejowskiego od Sióstr z Róży św. Faustyny,  do której należy żona zmarłego 
Godz.17.00+Eugeniusza Jędrzejowskiego od Adeli Bednarczyk z córkami
NIEDZIELA, 11.02.2024
Godz.  6.30+Jana Skórę od Danuty z rodziną
Godz.  8.00+Mariana Stachurę od Heleny, Franciszka i Magdaleny Skop
Godz.  8.00+Mariana Stachurę od chrześniaka Dawida z rodziną
Godz.10.00+Mieczysława Trzpisa w 10 rocz. śm. ż. Zofię, rodziców: Stanisławę i Jana Trzpis oraz Czesławę i Jana Borowiec 
Godz.11.30W int. wszystkich chorych z naszej parafii z okazji Dnia Chorego
Godz.11.30+Stanisława Dudek od syna Pawła z rodziną
Godz.11.30+Stanisława Dudek od sąsiadów Komońskich
Godz.16.30W int. Parafian