luty 2024
P W Ś C P S N
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
26272829  
0 6 9 5 0 9
Dzisiaj: 13
Wczoraj: 40
Ostatnie 7 dni: 559
Ostatnie 30 dni: 2595
Online: 0

INTENCJE BOROWA

Intencje mszalne w parafii p.w. św. Mikołaja w Borowej

19 – 25.02.2024 r. 

PONIEDZIAŁEK, 19.02.2024
Godz. 6.30+Józefa Skopa od sąsiadów Pazdro
Godz. 6.30+Józefa Skopa od Kazimierza Miłoś z rodziną
Godz.17.00+Tadeusza Szwakopfa w 13 rocz. śm. ż. Zofię
Godz.17.00+Marcina Gaździaka od siostry Agnieszki z rodziną
Godz.17.00+Marcina Gaździaka od kuzynki Eweliny z rodziną
WTOREK, 20.02.2024
Godz. 6.30+Eugeniusza Jędrzejowskiego od Janusza i Zofii Krawczyk
Godz. 6.30+Eugeniusza Jędrzejowskiego od Marii Miłoś i rodziny Kalickich
Godz. 6.30+Karolinę Rogóż od sąsiadów Działów i Bujaków
Godz. 6.30+Karolinę Rogóż od sąsiadki Rzeszutowej z rodziną
Godz.17.00+Mariana Więcława, synową Krystynę, rodziców: Marcina i Karolinę, Stanisława i Karolinę Sztuka, s. Tadeusza
ŚRODA, 21.02.2024
Godz. 6.30+Danutę Rydza od Urszuli i Ryszarda Sapała
Godz.17.00+Stefanię Skop w 49 rocz. śm. m. Antoniego
CZWARTEK, 22.02.2024
Godz. 6.30+Genowefę Gnida od Wójta i pracowników Gminy Gawłuszowice
Godz. 6.30+Genowefę Gnida od sąsiadów Danuty Krawczyk z rodziną
Godz.17.00+Tomasza Skopa w 30 dz. po śm. od żony i dzieci z rodzinami
Godz.17.00+Romana Cebulę w rocz. śm. ż. Marię i ich rodziców od syna Zenona z żoną i dziećmi 
PIĄTEK, 23.02.2024
Godz. 6.30+Genowefę Trzpis w 39 rocz. śm. i zm z rodziny
Godz.15.00+Włodzimierza Ruckiego w 4 rocz. śm., rodziców: Marię i Jana
Godz.17.00+Marię Tomaszek w 30 dz. po śm. od syna Janusza z rodziną
Godz.17.00+Józefa Kobosa w 9 rocz. śm. ż. Marię, ks. Jana Boryczko w 8 rocz. śm.
SOBOTA, 24.02.2024
Godz. 6.30+Helenę Ulaszek od Teresy Piątek i Henryka Stali
Godz. 6.30+Helenę Ulaszek od siostry Kingi z rodziną
Godz.17.00+Marię Rżany od siostry Barbary z rodziną
Godz.17.00+Marię Rżany od wnuczki Magdaleny z mężem
Godz.17.00+Józefa Klisia w 14 rocz. śm., rodziców: Marię i Władysława Kliś, Stanisławę i Antoniego Ząbel 
NIEDZIELA, 25.02.2024
Godz. 6.30+Tadeusza Pezda, siostrę Marię, Romana i Marię Wójtowicz 
Godz. 8.00+Marię Trzpis w rocz. śm. m. Jana, synów: Marcina i Mariusza, wnuka Patryka   
Godz.10.00+Romana, Czesławę, Leszka i Marka Szczerba, Jana, Janinę i Mariana Zioło 
Godz.11.30+Józefa Żelasko od syna Andrzeja i synowej Barbary
Godz.11.30+Józefa Żelasko od wnuka Arkadiusza
Godz.16.30W int. Parafian

Intencje mszalne w parafii p.w. św. Mikołaja w Borowej

12 – 18.02.2024 r. 

  PONIEDZIAŁEK, 12.02.2024
Godz. 9.00+Stefana Krawczyka od Sylwii i Benedykta Skop z rodziną
Godz. 9.00+Stefana Krawczyka od sąsiadki Agnieszki Dul z dziećmi
Godz.18.00+Tadeusza Załuckiego w 30 dz. po śm. od syna Witolda z rodziną
Godz.18.00+Augustyna Miłosia w 9 rocz. sm., brata Piotra, rodziców: Antoninę                           i Jana i zm. z rodziny

WTOREK, 13.02.2024
Godz. 9.00+Eugeniusza Jędrzejowskiego od Strachanowskich, Krajewskich i Róg
Godz. 9.00+Eugeniusza Jędrzejowskiego od Danuty Cebula z synami
Godz.18.00+Ryszarda, Marię, Stefanię i Elżbietę Saganiuk
Godz.18.00+Danutę Rydza od Urszuli, Marioli i Ryszarda z Mielca
Godz.18.00+Danutę Rydza od swatowej Marii Miłoś

ŚRODA, 14.02.2024
Godz. 6.30+Marię Skop w rocz. śm. m. Władysława, synów: Andrzeja                                            i Mieczysława
Godz. 8.00+Stanisława Krawczyka w rocz. śm. ż. Józefę
Godz.15.00+Edytę Kudzian w rocz. śm.
Godz.18.00+Stanisławę Baltyzar w rocz. śm. m. Michała, s. Eugeniusza, wnuczkę Anetę Baltyzar 

CZWARTEK, 15.02.2024
Godz. 6.30+Marka Dziadzio, ojca Grzegorza
Godz. 6.30+Józefa Skopa od Teresy Gacek, Jolanty i Sylwestra Czaja z rodziną
Godz. 6.30+Józefa Skopa od Bożeny Występek
Godz.17.00+Józefa Kamudę w 30 dz. po śm. od córki Anny z rodziną
Godz.17.00+Karolinę Sztuka w rocz. śm. m. Stanisława, s. Tadeusza

PIĄTEK, 16.02.2024
Godz. 6.30+Franciszkę Ciepła od kolegów wnuka Grzegorza
Godz. 6.30+Franciszkę Ciepła od rodziny Stachurów i Rogożów
Godz.15.00+Arkadiusza Lichota od wujka Tadeusza Baka z żoną
Godz.15.00+Arkadiusza Lichota od sąsiadów Aliny i Mariana Adamczyków
Godz.17.00W int. dusz w czyśćcu cierpiących od grupy modlitewnej Apostolstwa Pomocy Duszom Czyśćcowym
Godz.17.00+Karolinę Rogóż od swata Feliksa Golby z rodziną
Godz.17.00+Karolinę Rogóż od sąsiadki Adeli Bednarczyk z córkami

SOBOTA, 17.02.2024
Godz. 6.30+Władysława Skórę od siostrzenicy Urszuli z rodziną
Godz. 6.30+Władysława Skórę od siostrzeńca Pawła Działowskiego z rodziną
Godz. 6.30+Genowefę Gnida od koleżanek i kolegów syna Stanisława z PSL Gminy Gawłuszowice
Godz. 6.30+Genowefę Gnida od Marioli Polak z rodziną
Godz.17.00+Ryszarda Skopa
Godz.17.00+Władysława Sztuka w 30 dz. po śm. od syna Karola z rodziną

NIEDZIELA, 18.02.2024
Godz. 6.30W int. Parafian
Godz. 8.00+Jana Baszturę w 11 rocz. śm., rodziców: Leona i Matyldę, teściów: Franciszka i Genowefę
Godz.10.00+Stanisława Gawżyńskiego w 14 rocz. śm., synów: Tomasza i Artura
Godz.11.30+Elżbietę Czech w 5 rocz. śm.
Godz.16.30+Adama Wałaszka od przyjaciół z chóru parafialnego

Intencje mszalne w parafii p.w. św. Mikołaja w Borowej

05 – 11.02.2024 r.


PONIEDZIAŁEK, 05.02.2024
Godz.  6.30+Marię Peret od brata Stanisława Świątka z Pustkowa Osiedla
Godz.  6.30+Marię Peret od Bettiny i Wojciecha Stolarczyk 
Godz.  6.30+Józefa Żelasko od siostry Michaliny Wójtowicz i Marka Trzpisa  z rodziną
Godz.  6.30+Józefa Żelasko od wnuczki Moniki
Godz.17.00+Andrzeja Kowalczyka od rodziny Działo
WTOREK, 06.02.2024
Godz.  6.30+Karolinę Rogóż od wnuka Łukasza z żoną oraz Anny i Marka Rzepka z dziećmi 
Godz.  6.30+Karolinę Rogóż od Agaty i prawnuczki Zuzanny
Godz.17.00+Władysława Baradzieja w rocz. śm., rodziców: Weronikę i Józefa, siostrę Krystynę
Godz.17.00+Teresę Działo od Dziedziców i Kapinosów
Godz.17.00+Teresę Działo od Aliny i Mariana Adamczyka
ŚRODA,07.02.2024
Godz.  6.30+Józefa Skopa od kolegów z Ochrony „Pewność” Stanisława Wojtusiaka, Stanisława Pszenicznego, Stanisława Kudła, Edwarda Dębińskiego i Marii Nowak
Godz.  6.30+Józefa Skopa od Bożeny i Seweryna Tomeckich z Borowej
Godz.17.00+Józefa Ogorzelec ż. Krystynę i zm. z rodziny
CZWARTEK,08.02.2024
Godz.  6.30+Stefana Krawczyka od Czesława Krawczyka z rodziną  
Godz.  6.30+Stefana Krawczyka od Lucyny i Marka Mieszkowskich
Godz.17.00+Anetę Baltyzar w rocz. śm., dziadków: Stanisławę i Michała,  s. Eugeniusza 
Godz.17.00+Helenę Ulaszek od siostrzenic Alicji i Danuty z synem Jakubem
Godz.17.00+Helenę Ulaszek od sąsiadów Stachowiczów
PIĄTEK, 09.02.2024
Godz.  6.30+Zofię Rzeszut, Alojzego Miłosia, Karolinę i Antoniego Skopińskich, Anielę i Stanisława Surgota od wnuków i prawnuków
Godz.17.00Za wszystkich zmarłych z Glin Wielkich
Godz.17.00+Janinę Borowiec od sąsiadów: Taran i Kilian 
Godz.17.00+Janinę Borowiec od sąsiadów Zychów
SOBOTA, 10.02.2024
Godz.  6.30+Danutę Rydza od współpracowników syna Szczepana z Zakładu Metalowego Drozdowski w Borowej
Godz.  6.30+Danutę Rydza od rodziny Sztuków
Godz.  6.30+Arkadiusza Lichota od chrzestnej matki
Godz.  6.30+Arkadiusza Lichota od dziewczyny Eweliny
Godz.17.00+Stanisława Burczy od sąsiadów Alicji i Mariana Działo z rodziną
Godz.17.00+Stanisława Burczy od bratanka Zbyszka z rodziną
Godz.17.00+Eugeniusza Jędrzejowskiego od Sióstr z Róży św. Faustyny,  do której należy żona zmarłego 
Godz.17.00+Eugeniusza Jędrzejowskiego od Adeli Bednarczyk z córkami
NIEDZIELA, 11.02.2024
Godz.  6.30+Jana Skórę od Danuty z rodziną
Godz.  8.00+Mariana Stachurę od Heleny, Franciszka i Magdaleny Skop
Godz.  8.00+Mariana Stachurę od chrześniaka Dawida z rodziną
Godz.10.00+Mieczysława Trzpisa w 10 rocz. śm. ż. Zofię, rodziców: Stanisławę i Jana Trzpis oraz Czesławę i Jana Borowiec 
Godz.11.30W int. wszystkich chorych z naszej parafii z okazji Dnia Chorego
Godz.11.30+Stanisława Dudek od syna Pawła z rodziną
Godz.11.30+Stanisława Dudek od sąsiadów Komońskich
Godz.16.30W int. Parafian

Intencje mszalne w parafii p.w. św. Mikołaja w Borowej

29.01 – 04.02.2024 r.


PONIEDZIAŁEK, 29.01.2024
Godz. 6.30+Marię Rżany od kuzynki Sabiny z rodziną
Godz. 6.30+Marię Rżany od kuzyna Waldemara Dziadzio z rodziną
Godz. 6.30+Stefana Krawczyka od firmy „Rolmix” i współpracowników,  w której pracuje zięć Janusz  
Godz. 6.30+Stefana Krawczyka od Bernardyny i Leszka Burczy
Godz.17.00+Mariusza Zycha od teściów

 WTOREK, 30.01.2024
Godz. 6.30+Irenę Trzpis od syna Janusza, Elżbiety, wnuków  i prawnuków
Godz. 6.30+Irenę Trzpis od wnuczka Jakuba
Godz.17.00+Józefa Sikorę w 5 rocz. śm., rodziców i teściów
Godz.17.00+Tomasza Skopa w 7 dz. po śm. od żony i dzieci z rodzinami                                           

ŚRODA,31.01.2024
Godz. 6.30+Marię Rogóż od wnuczki Alicji z rodziną
Godz. 6.30+Marię Rogóż od Bernadety i Wacława Peret
Godz.17.00+Marię Sierpina m. Stanisława, s. Władysława 
Godz.17.00+Marię Tomaszek w 7 dz. po śm. od męża

CZWARTEK,01.02.2024
Godz. 6.30+Mariana Stachurę od siostry z mężem
Godz. 6.30+Mariana Stachurę od szwagierki Zofii i Jarka
Godz.17.00W 60 rocz. ślubu Barbary i Mariana z podz. za otrz. łaski i z prośbą o dalszą opiekę nad rodziną
Godz.17.00+Marię Peret od Kazimiery Błonieckiej
Godz.17.00+Marię Peret od Miłosiowej z Glinek

PIĄTEK, 02.02.2024
Godz. 6.30+Krzysztofa Boreńskiego z ok. urodzin i zm. rodziców
Godz. 8.00+Marię Działo m. Józefa, s. Stanisława
Godz.15.00+Barbarę Trzpis i jej ojca Jana Wójtowicza
Godz.18.00W intencji rodzin, które odwiedził po kolędzie ks. Zbigniew
Godz.18.00+Marię Kobos m. Józefa

SOBOTA, 03.02.2024
Godz. 6.30+Karolinę Rogóż od wnuczka Artura z rodziną
Godz. 6.30+Karolinę Rogóż od koleżanki Heleny Wójtowicz z Borowej
Godz.17.00Z Róży św. Faustyny z podz. Miłosiernemu Bogu za przeżyty rok i za wstawiennictwem św. Faustyny, Jana Pawła II i Andrzeja Boboli prosimy o bezpieczeństwo i pomoc  w rozwiązaniu trudnych spraw w naszej Ojczyźnie, o zdr. i Boże błog. dla naszych kapłanów, sióstr tej Róży i ich rodzin oraz o nowe powołania kapłańskie i zakonne
Godz.17.00+Sandrę Sztuka od prababci Aurelii
Godz.17.00+Sandrę Sztuka od cioci Lucyny z mężem

NIEDZIELA, 04.02.2024
Godz. 6.30W int. Parafian
Godz. 8.00+Franciszkę Ciepła od Sióstr Róży różańcowej z Sadkowej Góry, do której zmarła należała
Godz. 8.00+Franciszkę Ciepła od wnuka Krzysztofa z rodziną
Godz.10.00+Krystynę Zając w 25 rocz. śm. m. Tadeusza od syna Roberta  z rodziną
Godz.11.30W intencji rodzin, które odwiedził po kolędzie ks. Stanisław
Godz.11.30+Bronisławę, Juliana Hamer, Barbarę i Zygmunta Gawryś, Andrzeja Huber
Godz.16.30+Ryszarda Działowskiego w 4 rocz. śm., Marię i Mariana Zych