luty 2024
P W Ś C P S N
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
26272829  
0 6 9 5 0 7
Dzisiaj: 11
Wczoraj: 40
Ostatnie 7 dni: 557
Ostatnie 30 dni: 2593
Online: 0

Intencje mszalne w parafii p.w. św. Mikołaja w Borowej

25 – 31.12.2023 r.

PASTERKA
Godz.. 24.00                             W int. ParafianGodz..
24.00                            +Adama Grele z racji imienin od rodziny   
Godz.. 24.00                         +Adama Stachowicza z okazji imienin oraz brata                                                       Krzysztofa od żony i dzieci
UROCZYSTOŚĆ NARODZENIA PAŃSKIEGO – PONIEDZIAŁEK, 25.12.2023 
Godz.  6.30+Janinę Borowiec od wnuków: Natalii i Tomka 
Godz.  6.30+Janinę Borowiec od Teresy Wyzina z rodziną z Sadkowej Góry
Godz.  8.00+Siostrę zakonną Stanisławę Stachnik, Jana i Genowefę Stachnik i zm. z rodziny
Godz.  8.00+Danutę Miłoś od Weroniki i Sebastiana Miłoś
Godz.  8.00+Danutę Miłoś od Koła Gospodyń Wiejskich z Orłowa
Godz.10.00+Czesławę Woźniak m. Stanisława, s. Klemensa
Godz.11.30 +Marię Sowiżdżał
Godz.13.00+Jana Trzpisa ż. Marię, synów: Marcina, Mariusza, wnuka Patryka oraz Mariana Szwakopfa
ŚWIĘTO ŚW. SZCZEPANA – WTOREK, 26.12.2023
Godz.  6.30+Józefa Masztalerza w 18 rocz. śm.
Godz.  8.00+Tomasza Czecha, dziadków z obu stron i Aleksandra Gurniaka
Godz.  8.00+Karolinę Rogóż od wnuka Łukasza z żoną oraz Anny i Marka Rzepa z dziećmi
Godz.  8.00+Karolinę Rogóż od wnuka Rafała z rodziną
Godz.10.00+Stefana Krawczyka od rodziny Żaków i Julii Chlebowskiej
Godz.10.00+Stefana Krawczyka od rodziny Rzemieniarzów
Godz.11.30+Zofię Grele w rocz. śm. m. Adama od rodziny
Godz.13.00W int. dzieci: Szymona, Oliwi, Wojciecha, Weroniki, Apolonii, Aurelii-Igi, Anastazji-Anny, Igi, Nataniela, Nikodema, Nadii, Mia- Aleksandry, Alana, Huberta, Kamili-Klaudii, Emila-Andrzeja, Szymona-Józefa, Szymona ich rodziców i chrzestnych 
ŚRODA, 27.12.2023
Godz.  6.30+Wilhelminę Wojtusiak od rodziny Surgotów
Godz.  6.30+Wilhelminę Wojtusiak od Hieronima Zycha z rodziną
Godz.  6.30+Marię Hammer od nauczycieli emerytów z Borowej
Godz.  6.30+Jacka Mazura od szwagierki Danuty Siewierskiej z rodziną
Godz.  6.30+Jacka Mazura od sąsiadów Cebulów i Romany Lis z rodziną
Godz.17.00+Katarzynę Dudziak w rocz. śm.
CZWARTEK, 28.12.2023
Godz.  6.30+Eugeniusza Jędrzejowskiego od siostry Jadwigi z mężem
Godz.  6.30+Eugeniusza Jędrzejowskiego od sąsiadów Stachowiczów
Godz.  6.30+Stanisława Tarasa od Heleny Mazur z rodziną
Godz.  6.30+Stanisława Tarasa od Małgorzaty Piątek z rodziną
Godz.  6.30+Zofię Czaja od Przewodniczącego Rady Gminy Mieczysława Wiącka z radnymi
Godz.  6.30+Zofię Czaja od Barbary i Mariana Stachowicza z rodziną
Godz.17.00+Józefę i Stanisława Przybył, c. Janinę, Matyldę i Leona Baszturę   i ich dzieci
PIĄTEK, 29.12.2023
Godz.  6.30+Cecylię i Czesława Kiełb od siostrzenicy Marysi z USA
Godz.  6.30+Danutę Miłoś od wujka Andrzeja z rodziną z Sandomierza
Godz.  6.30+Danutę Miłoś od rodziny Rokoszaków
Godz.  6.30+Jana Leśniaka od Anny Leśniak
Godz.  6.30+Jana Leśniaka od Grzegorza Misiaka
Godz.17.00+Eugeniusza Jędrzejowskiego, s. Janusza, rodziców: Władysławę      i Stanisława, teściów: Marię i Józefa Uchańskich
SOBOTA, 30.12.2023
Godz.  6.30+Józefa Skopa od Wiktora i Wiesława Surowiec
Godz.  6.30+Józefa Skopa od kolegi Stanisława Czopa
Godz.  6.30+Jacka Mazura od rodziny Olipra
Godz.  6.30+Jacka Mazura od sąsiadów Działowskich
Godz.  6.30+Marię Peret od Bożeny i Stanisława Łacha z rodziną
Godz.  6.30+Marię Peret od Wiesława i Grażyny Rogóż
Godz.17.00+Zuzannę i Stanisława Wiatrowskich i zm z rodziny
NIEDZIELA, 31.12.2023
Godz.  6.30+Genowefę i Franciszka Czechów w rocz. śm., s. Józefa, c. Marię  m. Mieczysława Głowackich
Godz.  8.00+Barbarę Sudoł w 18 rocz. śm.
Godz.10.00+Michała Skopińskiego w 3 rocz. śm. od brata z żoną
Godz.10.00+Jana Stachowicza ż. Bronisławę, synów: Jerzego i Mariana, c. Marię, synową Bożenę
Godz.11.30+Janinę Drozdowską w 22 rocz. śm., jej rodziców: Jana i Eugenię, braci: Stanisława, Adama i Wojciecha, bratową Zofię oraz Władysława Borowca
Godz.16.30W int. Parafian