1. Niedziela Zwykła – 08.10.2023
  1. Dziś 27 Niedziela Zwykła. Nabożeństwo różańcowe o godz. 15.00.
  2. Msza św. w tym tygodniu codziennie o godz. 16.30
  3. W liturgii Kościoła wspominamy:
  • w piątek bł. Honorata Koźmińskiego
  1. Nabożeństwo różańcowe w dni powszednie po Mszy świętej za wyjątkiem środy kiedy jest przed Mszą świętą. Jeszcze liczniej uczestniczmy w tej pięknej wspólnej modlitwy różańcowej.
  2. Na wspólną modlitwę różańcową szczególnie w tym tygodniu zapraszamy:
  • w poniedziałek – klasa VI
  • we wtorek – klasa „0”
  • w środę – DSM
  • w czwartek – klasa I
  • w piątek – młodzież szkół średnich
  • w sobotę – Przedszkolaki

Wraz z dziećmi zapraszamy rodziców i dziadków.

1. W sobotę Dzień Edukacji Narodowej. Wszystkim nauczycielom, wychowawcom, katechetom i pracownikom Oświaty składamy najserdeczniejsze życzenia – dużo zdrowia, radości z osiągnięć w pracy zawodowej, wytrwałości w wypełnianiu codziennych obowiązków oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym, a przede wszystkim Bożego błogosławieństwa. Wszystkich zapraszamy w tym dniu na wspólną modlitwę różańcową.
  2. W przyszłą niedzielę składka inwestycyjna będzie przeznaczona na odnowienie głównych ławek w kościele i kupno nowych pokrowców.  Bóg zapłać za złożone ofiary w ostatnim miesiącu.

Również w przyszłą niedzielę będziemy obchodzić XXIII Dzień Papieski  pod hasłem: „Jan Paweł II – Cywilizacja życia”. Po Mszach św. ofiary składane do puszek będą przeznaczone na fundusz stypendialny Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia” z przeznaczeniem na stypendia dla zdolnej młodzieży z ubogich rodzin.

1. Bóg zapłać rodzinom, które w ubiegłym tygodniu zadbały o porządek i wystrój naszej świątyni. W sobotę rano prosimy, aby kościół posprzątały kolejne rodziny.
  2. W związku ze zbliżającą się Uroczystością Wszystkich Świętych można pobrać   w zakrystii kartki na wypominki listopadowe i roczne. Prosimy czytelnie wpisywać na nie najbliższych zmarłych, za których będziemy się wspólnie modlić. Na wypominkach rocznych wpisujemy godzinę, o której mają być odczytywane. Wypominki roczne będą czytane w kościele przed Mszą św.  o godz. 8.45 i 15.00. Nie wpisujemy na wypominkach intencji mszalnych. Możemy je zamawiać oddzielnie w zakrystii.

W sobotę będzie zbierane zboże i ofiary na Seminarium Duchowne  w Tarnowie. Dlatego prosimy o wystawienie go do godz. 8.00 przy wjeździe na swoją posesję.