27 Niedziela Zwykła – 08.10.2023

1. Dziś 27 Niedziela Zwykła. Nabożeństwo różańcowe o godz. 16.00.
  2. Msze święte w tym tygodniu o godz. 6.30 i 18.00
  3. Nabożeństwo różańcowe w dni powszednie po Mszy świętej o godz. 18.00, za wyjątkiem piątku kiedy jest przed Mszą świętą. Jeszcze liczniej uczestniczmy w tej pięknej wspólnej modlitwy różańcowej.
  4. Na wspólną modlitwę różańcową szczególnie w tym tygodniu zapraszamy:
  • w poniedziałek – klasa IV a
  • we wtorek – klasa IV b
  • w środę – klasa III a i III b
  • w czwartek – klasa V a
  • w piątek – klasa V b
  • w sobotę – klasa VI

Wraz z dziećmi zapraszamy ich rodziców i dziadków.

1. W piątek wspomnienie bł. Honorata Koźmińskiego. O godz. 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu do prywatnej adoracji i możliwość spowiedzi św. Po Mszy św. wieczornej spotkanie grupy młodzieżowej.
  2. W sobotę Dzień Edukacji Narodowej. Wszystkim nauczycielom, wychowawcom, katechetom i pracownikom Oświaty składamy najserdeczniejsze życzenia – dużo zdrowia, radości z osiągnięć w pracy zawodowej, wytrwałości w wypełnianiu codziennych obowiązków oraz wszelkiej pomyślności w życiu osobistym, a przede wszystkim Bożego błogosławieństwa. Wszystkich zapraszamy w tym dniu na wspólną modlitwę różańcową o godz. 18.00.
  3. W przyszłą niedzielę składka inwestycyjna będzie przeznaczona na pokrycie kosztów drzwi głównych do kościoła. Bóg zapłać za złożone ofiary   w ostatnim miesiącu.

Również w przyszłą niedzielę będziemy obchodzić XXIII Dzień Papieski pod hasłem: „Jan Paweł II – Cywilizacja życia”. Po Mszach św. ofiary składane do puszek będą przeznaczone na fundusz stypendialny Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”  z przeznaczeniem na stypendia dla zdolnej młodzieży z ubogich rodzin.

1. Spotkania w tym tygodniu:
  • w środę na Mszę św. wieczorną – dzieci z klas trzecich z rodzicami
  • w piątek po Mszy św. wieczornej – Grupa Młodzieżowa
  • w sobotę:

o godz.  9.00 – aspiranci

1. Bóg zapłać rodzinom, które w ubiegłym tygodniu zadbały o piękno naszej świątyni i złożoną ofiarę 250  zł., a Państwom Młodym za dekorację kościoła kwiatami. W sobotę na godz. 9.00 prosimy, aby kościół posprzątały rodziny państwa: Mazur, Magdziak, Szczerba, Jędraszek, Rybka.
  2. W związku ze zbliżającą się Uroczystością Wszystkich Świętych można pobrać w zakrystii kartki na wypominki listopadowe i roczne. Prosimy czytelnie wpisywać na nie najbliższych zmarłych, za których będziemy się

wspólnie modlić. Na wypominkach rocznych wpisujemy godzinę, o której mają być odczytywane, a listopadowych – wioskę. Wypominki roczne będą czytane w kościele przed Mszą św. o godz. 8.00, 10.00 i 11.30.  Nie wpisujemy na wypominkach intencji mszalnych. Możemy je zamawiać oddzielnie w kancelarii.