maj 2024
P W Ś C P S N
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
0 7 9 3 5 9
Dzisiaj: 94
Wczoraj: 103
Ostatnie 7 dni: 682
Ostatnie 30 dni: 2835
Online: 2

Intencje mszalne w parafii p.w. św. Mikołaja w Borowej

06 – 12.05.2024 r. 

PONIEDZIAŁEK, 06.04.2024
Godz. 6.30+Arkadiusza Lichota od Stanisławy Lichota z rodziną z Surowej
Godz. 6.30+Arkadiusza Lichota od Marii i Stanisława Kasprzak 
Godz.18.00Z Róży św. Jana Pawła II z podz. Bogu za dotychczasową opiekę i z prośbą za wstawiennictwem św. Jana Pawła II o bezpieczeństwo i pomoc pracującym na roli, o szczęśliwe urodzaje i zachowanie od klęsk żywiołowych, o zdr. i Boże błog. dla naszych kapłanów oraz sióstr tej Róży i ich rodzin, o nowe powołania kapłańskie i zakonne,            o pokój w naszej Ojczyźnie i na  świecie  
Godz.18.00+Helenę Hyjek w 18 rocz. śm. m. Czesława
WTOREK, 07.04.2024
Godz. 6.30+Józefa Żelasko od szwagierki Danuty z rodziną
Godz. 6.30+Józefa Żelasko od Wojciecha Żelasko z rodziną
Godz.18.00Z prośbą o miłosierdzie Boże dla sióstr błog. Pauliny Jaricot   z Sadkowej Góry, o urodzaje i zachowanie od klęsk żywiołowych  z podz. za otrz. łaski, zdrowie dla kapłanów posługujących w naszej parafii, rodaków, sióstr zakonnych, o nowe powołania do kapłaństwa i zakonu, za młodzież i dzieci, o pokój na świecie                                               i w naszej Ojczyźnie. 
Godz.18.00+Marię Rżany od swatów Tomaszków
Godz.18.00+Marię Rżany od rodziny Siembab
ŚRODA, 08.05.2024
Godz. 6.30+Irenę Trzpis od swata Tadeusza i wnuków oraz prawnuków z Francji
Godz. 6.30+Irenę Trzpis od rodziny Kopacz i Łaz
Godz.18.00W int. ks. Proboszcz Stanisława z ok. imienin od wspólnoty kapłanów
Godz.18.00Z Róży św. Teresy od Dzieciątka Jezus z podz. za otrz. łaski i z prośbą   o szczęśliwe urodzaje i zachowanie od klęsk żywiołowych i nieszczęść. 
CZWARTEK, 09.05.2024
Godz. 6.30+Marię Rogóż od chrześniaka Stanisława Działo z Niemiec
Godz. 6.30+Marię Rogóż od Kokoszków i Janeczków
Godz.18.00+Józefę i Jana Glica w rocz. śm., synów: Józefa i Czesława, zięcia Zbigniewa, zm. z rodziny Gliców i Szwakopfów
Godz.18.00+Stanisława Dudek od rodziny Pelców i Balcerzaków
Godz.18.00+Stanisława Dudek od Lucyny i Ryszarda Korzeń
Godz.18.00+Józefa i Stanisławę Barszcz, Stanisława i Agnieszkę Kuraś, Juliusza Wiechowskiego, Tadeusza i Władysławę Kuraś, Michała i Czesławę Peret, Krystynę Dzierzęcką
PIĄTEK, 10.05.2024
Godz. 6.30+Wiesława Zycha od siostry Jadwigi z rodziną
Godz. 6.30+Wiesława Zycha od Jana Zycha z rodziną
Godz.18.00+Stanisława Przybył w 49 rocz. śm. ż. Józefę, c. Janinę, zięcia Józefa, wnuka Marka, Matyldę i Leona Baszturów i ich dzieci
Godz.18.00+Mariana Stachurę od sąsiadów Mazurów
Godz.18.00+Mariana Stachurę od kuzynki Janiny Pezda i rodziny Janeczków  z Glin Małych
SOBOTA, 11.05.2024
Godz. 6.30+Agnieszkę Gomułka w 7 rocz. śm.
Godz.18.00+Sylwestra Czaja od brata Krzysztofa z rodziną
Godz.18.00+Sylwestra Czaja od kuzynki Krystyny Stefańskiej z rodziną
Godz.18.00+Annę Miłoś w 28 rocz. śm. m. Roberta
NIEDZIELA, 12.05.2024
Godz. 6.30+Zofię Rusek z ok. imienin, rodziców: Franciszkę i Jana Peret, Zofię i Wojciecha Rusek, Marię i Mieczysława Jeż, Matyldę i Stanisława Bąk  i zm. z rodziny
Godz. 8.00+Stanisławę Drozdowską m. Józefa
Godz.10.00+Jana Sudoł w 6 rocz. śm. od żony i dzieci
Godz.10.00+Janinę Kiwacką w 21 rocz. śm. m. Józefa, s. Jana
Godz.11.30+Bolesława Wiatrowskiego w 10 rocz. śm. ż. Zofię, c. Grażynę i zm. z rodziny
Godz.16.30W int. Parafian