maj 2024
P W Ś C P S N
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
0 7 9 3 7 6
Dzisiaj: 111
Wczoraj: 103
Ostatnie 7 dni: 699
Ostatnie 30 dni: 2852
Online: 6

Intencje mszalne w parafii p.w. św. Mikołaja w Borowej

08 – 14.04.2024 r. 

PONIEDZIAŁEK, 08.04.2024
Godz. 6.30+Genowefę Gnida od Mieczysława Gnida z rodziną
Godz.18.00W 35 rocz. ślubu Bernadety i Jana z podz. za otrz. łaski i z prośbą o Boże błog., opiekę Matki Bożej i zdrowie dla Jubilatów i całej rodziny od dzieci z rodzinami
Godz.18.00+Tadeusza Żelasko w rocz. śm., rodziców: Marię, Bronisławę i Józefa Żelasko
WTOREK, 09.04.2024
Godz. 6.30+Alfreda Juranty, c. Ilonę
Godz.18.00+Tadeusza Podleszańskiego w 15 rocz. śm. ż. Marię
Godz.18.00+Arkadiusza Lichota od rodziny Trela
Godz.18.00+Arkadiusza Lichota od Janusza Adamczyka z rodziną
Godz.18.00+Helenę Ulaszek od Wiesławy Pazdro z dziećmi
Godz.18.00+Helenę Ulaszek od rodziny Lewickich z Mielca
ŚRODA, 10.04.2024
Godz. 6.30+Michalinę Basztura od sąsiadów Gruszków
Godz. 6.30+Michalinę Basztura od rodziny Bujaków z Pława
Godz.18.00+Janinę Czech w rocz. śm. m. Jana, wnuczka Tomasza i zm. z rodziny
Godz.18.00+Stanisława Burczy od Anny i Stanisława Moryl
Godz.18.00+Stanisława Burczy od Zofii i Szczepana Komońskich z rodziną
CZWAREK, 11.04.2024
Godz. 6.30+Michała Mroza w 33 rocz. śm., s. Tadeusza, rodziców: Julię i Tadeusza               
Godz. 6.30+Sandrę Sztuka od rodziny Siudów z Czajkowej
Godz. 6.30+Sandrę Sztuka od rodziny Wiącków z Górek
Godz.18.00+Władysława Skórę od Heleny Łachut 
Godz.18.00+Władysława Skórę od siostrzeńca Piotra Działowskiego z rodziną
Godz.18.00+Mateusza Moryla w rocz. śm. ż. Honoratę
PIĄTEK, 12.04.2024
Godz. 6.30+Artura Gawżyńskiego od kuzynów z Łańcuta
Godz. 6.30+Artura Gawżyńskiego od kolegi Krzysztofa Rogóż
Godz. 6.30+Józefa Żelasko od Dyrektora, Nauczycieli i Pracowników Szkoły Podstawowej w Borowej
Godz. 6.30+Józefa Żelasko od rodziny Lubaszewskich
Godz.18.00+Marię Burczy w rocz. śm., Józefa, Kazimierza, Krzysztofa, wnuka Dawida i zięcia Józefa
Godz.18.00+Franciszkę Ciepła od pracowników firmy Eko-Projekt
Godz.18.00+Franciszkę Ciepła od Danuty i Roberta Stachura z dziećmi
SOBOTA, 13.04.2024
Godz. 6.30+Aleksandra Skopa od brata Stanisława z rodziną
Godz. 6.30+Aleksandra Skopa od Elżbiety Pietrzak z rodziną
Godz. 6.30+Władysława i Julię Szwakopf, synów: Mariana, Leszka, Jana  i Władysława
Godz.18.00+Marię Rżany od brata Henryka z żoną
Godz.18.00+Marię Rżany od kuzynki Bogumiły Piątkowskiej z rodziną
Godz.18.00+Sylwestra Czaja od siostry Lucyny z synem Pawłem i Antosiem
Godz.18.00+Sylwestra Czaja od chrześnicy Mirosławy z rodziną
NIEDZIELA, 14.04.2024
Godz. 6.30+Zygmunta Gawrysia ż. Barbarę i zm. z rodziny w 8 rocz. śm.
Godz. 8.00+Marka Małek od siostry Ireny z mężem
Godz. 8.00+Marka Małek od siostry Doroty z rodziną
Godz.10.00W int. Parafian
Godz.11.30+Janinę Borowiec od bratowej Janiny Żelasko z rodziną
Godz.11.30+Janinę Borowiec od wnuka Krzysztofa z rodziną
Godz.16.30+Władysława Skóra w 1 rocz. śm.