3 Niedziela Zwykła – 21.01.2024

1. Dziś 3 Niedziela Zwykła. O godz. 16.15 Nieszpory, a po nich Msza św.

Również dzisiaj Dzień Babci, a w poniedziałek Dzień Dziadka.    Naszym Babciom i Dziadkom życzymy wiele serdeczności i miłości od wnuków oraz prawnuków, a także dużo zdrowia i cierpliwości.

1. Msze św. w tym tygodniu o godz. 6.30 i 17.00.
  2. W tym tygodniu wspominamy:
  • w środę – św. Franciszka Salezego
  • w czwartek – święto Nawrócenia św. Pawła, Apostoła

Naszą modlitwą obejmijmy ks. bp Stanisława Salaterskiego i ks. bp. Jana Piotrowskiego przeżywających 10 rocznicę święceń biskupich.

• w piątek – św. Tymoteusza i Tytusa
  1. We wtorek o godz. 17.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia, a w środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  2. W piątek od godz. 16.00 adoracja Jezusa obecnego w Najświętszym Sakramencie i możliwość spowiedzi św. Zapraszamy na chwilę adoracji.
  3. Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzinom, które przyjmowały kapłanów  z wizytą duszpasterską, za odpowiednie przygotowanie się do tego ważnego dla każdego wierzącego człowieka wydarzenia, za wspólną modlitwę, życzliwość, za chęć podzielenia się swoimi radościami, smutkami, spostrzeżeniami jak też i radami. Dziękujemy za zainteresowanie się życiem naszej parafialnej wspólnoty. Składamy też podziękowanie za złożone przy tej okazji ofiary, gdyż jest to wyraz Waszej wdzięczności za posługę duszpasterzy w naszej parafii i poczucia wspólnej odpowiedzialności za kościół, parafię i to wszystko, co z ich funkcjonowaniem jest związane. Każdy z kapłanów odprawi Mszę św. w intencji rodzin, które odwiedził po kolędzie na początku lutego.

Jeżeli, któraś z rodzin była nieobecna w danym dniu lub chorowała,  a pragnie, aby kapłan przyszedł do niej po kolędzie to prosimy o podejście do kapłana i umówienie się z nim na konkretny dzień.

1. Dziękujemy czterem rodzinom, które w ostatnim tygodniu zadbały o czystość naszego kościoła i złożoną ofiarę 200 zł. W sobotę na godz. 9.00 prosimy, aby kościół posprzątały rodziny państwa: Skiba, Cichoń, Majocha, Tomczyk, Drozdowski.
  2. Serdecznie zapraszamy na Misterium o Bożym Narodzeniu w piątek  o godz. 18.00.

Pan Bóg powołał do Siebie z naszej wspólnoty parafialnej Józefa Kamudę  z  Glin Wielkich, którego pogrzeb odbył się w minionym tygodniu oraz Władysława Sztukę z Sadkowej Góry, którego pogrzeb będzie we wtorek. Wyprowadzenie z kaplicy o godz. 12.00, a następnie w kościele różaniec                               i Msza św. Ich dusze polećmy miłosierdziu Bożemu.