czerwiec 2024
P W Ś C P S N
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
0 8 1 0 9 5
Dzisiaj: 32
Wczoraj: 62
Ostatnie 7 dni: 712
Ostatnie 30 dni: 3090
Online: 1

Intencje mszalne w parafii p.w. św. Mikołaja w Borowej

22 – 28.01.2024 r.


PONIEDZIAŁEK, 22.01.2024
Godz.  6.30+Marka Małek od córki Agnieszki z rodziną
Godz.  6.30+Marka Małek od swatów Małgorzaty i Andrzeja
Godz.  6.30+Janinę Borowiec od chrześnicy Małgorzaty Krawczyk z Mielca  z rodziną
Godz.  6.30+Janinę Borowiec od Jacka Krawczyka z rodziną
Godz. 6.30 +Józefa Skopa od bratowej Władysławy z dziećmi
Godz. 6.30 +Józefa Skopa od Mariusza Koniecznego z rodziną
Godz.17.00+Kazimierę Miłoś z okazji Dnia Babci

 WTOREK, 23.01.2024
Godz.  6.30+Marię Peret od chrześniaka Bogusława Świątka z rodziną z Brzeźnicy
Godz.  6.30+Marię Peret od Mieczysława Swół z rodziną 
Godz.  6.30+Danutę Rydza od siostry Janiny
Godz.  6.30+Danutę Rydza od sąsiadów Marii i Mariana Stala
Godz.17.00+Michała Gnidę w rocz. śm. ż. Helenę, s. Józefa
Godz.17.00+Józefa Kamudę w 7 dz. po śm. od syna

ŚRODA, 24.01.2024
Godz.  6.30+Karolinę Rogóż od wnuka Marcina z rodziną
Godz.  6.30+Karolinę Rogóż od wnuka Sebastiana
Godz.17.00+Andrzeja Palucha, rodziców: Franciszka i Marię, braci: Bolesława, Mieczysława i Jana
Godz.17.00+Aleksandrę Łuczkiewicz w 30 dz. po śm., jej ciocię Bernadetę Trzpis od Alicji Skopińskiej Parys z mężem

CZWARTEK, 25.01.2024
Godz.  6.30+Józefa Leśniaka w rocz. śm. ż. Krystynę
Godz.  6.30+Genowefę Gnida od pracowników firmy Marcel z Mielca
Godz.  6.30+Genowefę Gnida od sąsiadki Barbary z dziećmi syna Stanisława
Godz.17.00+Jana Borowca w rocz. śm. ż. Emilię
Godz.17.00+Stefana Krawczyka od chrześniaka Zbigniewa Anuszewskiego z rodziną
Godz.17.00+Stefana Krawczyka od Jacka Krawczyka z rodziną

PIĄTEK, 26.01.2024
Godz.  6.30+Stanisława Burczy od Elżbiety Dąbrowskiej i Jadwigi Ortyl z rodzinami
Godz.  6.30+Stanisława Burczy od Mieczysława Jędrzejowskiego z rodziną
Godz.  6.30+Arkadiusza Lichota od kuzynki Ewy z rodziną
Godz.  6.30+Arkadiusza Lichota od kuzynów z Surowej
Godz.17.00+Tadeusza Drożdża w 4 rocz. śm. od wnuków: Wiktora, Wirgini i Wanessy z rodzicami
Godz.17.00+Józefa Kokoszkę w 14 rocz. śm.
Godz.17.00+Władysława Sztukę w 7 dz. po śm

SOBOTA, 27.01.2024
Godz.  6.30+Zofię Czaja od Anny i Mariusza Czaja
Godz.  6.30+Zofię Czaja od kolegi syna Krzysztofa Sławomira Skopa  z rodziną
Godz.17.00+Stanisława Dudek od Jolanty i Stanisława Maj
Godz.17.00+Stanisława Dudek od Emilii Szymuś z rodziną
Godz.17.00+Adama Bujaka w 25 rocz. śm.
Godz.17.00+Jana Leśniaka od sąsiadów Peretów z Glin Wielkich i rodziny Chlebowskich
Godz.17.00+Jana Leśniaka od koleżanki córki Moniki Karoliny Gazda z dziećmi

NIEDZIELA, 28.01.2024
Godz.  6.30W int. Parafian
Godz.  8.00+Józefa Borowca ż. Helenę od Elżbiety Szobak z mężem
Godz.10.00+Wandę Suduł w rocz. śm.
Godz.11.30+Władysława Skórę od siostry Anny z rodziną
Godz.11.30+Władysława Skórę od kuzynki Beaty
Godz.16.30+Eugeniusza Działowskiego w 11 rocz. śm. i zm. z rodziny Działowskich i Boreńskich