maj 2024
P W Ś C P S N
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
0 7 9 3 7 9
Dzisiaj: 114
Wczoraj: 103
Ostatnie 7 dni: 702
Ostatnie 30 dni: 2855
Online: 3

Intencje mszalne w parafii p.w. św. Mikołaja w Borowej

04 – 10.12.2023 r.

PONIEDZIAŁEK, 04.12.2023 
Godz.  6.30+Stanisława Tarasa od Piątkowskich
Godz.  6.30+Stanisława Tarasa od Mieczysława Swół z rodziną
Godz.17.00 +Annę i Wojciecha Serafin, synów: Mieczysława, Edwarda i Stanisława
Godz.17.00+Sandrę Sztuka w 30 dz. po śm. od babci Ireny i wujka Bogdana oraz babci Marty i dziadka Bogusława 
WTOREK, 05.12.2023
Godz.  6.30+Michała i Bronisławę Wojtusiak
Godz.17.00+Józefę Krawczyk m. Stanisława w rocz. śm.
Godz.17.00+Marcina Gaździaka w 30 dz. po śm. od rodziców
ŚRODA, 06.12.2023
Godz.  6.30+Marię Peret od brata Mariana z Mielca
Godz.  6.30+Marię Peret od rodziny Rogożów
Godz.17.00+Marka Miłosia w rocz. śm., ojca Jana i dziadków z obu stron
Godz.17.00 +Zofię Czaja od Agnieszki i Cezarego Ćwięka
Godz.17.00+Zofię Czaja od sąsiadów Stachurów i Magdziaków 
CZWARTEK, 07.12.2023
Godz.  6.30+Kazimierza Batko ż. Helenę, rodziców: Stanisława i Karolinę, Franciszka i Marię Borowiec
Godz.17.00+Wandę i Mariana Gnida, s. Wacława, Wandę Pawłowską
Godz.17.00+Jana Leśniaka od Stanisławy Drożdż z synami
Godz.17.00+Jana Leśniaka od Małgorzaty i Andrzeja Chrabąszcz 
PIĄTEK, 08.12.2023
Godz.  6.30+Kamila Działowskiego, Jana Działowskiego ż. Agnieszkę, Stanisława Drożdża ż. Marię
Godz.  8.00+Władysława Drożdża ż. Weronikę, Władysława Lukę ż. Cecylię, Eugeniusza Kalickiego ż. Helenę
Godz.15.00+Marię Rajpold m. Antoniego, Józefa Rajpolda ż. Felicję od Jana Wojtusiaka z rodziną
Godz.18.00+Marka Jędrzejowskiego od koleżanki Elżbiety z rodziną  z Londynu
SOBOTA, 09.12.2023
Godz.  6.30+Roberta Miłosia w 27 rocz. śm. ż. Annę
Godz.17.00+Stefana Krawczyka od wnuczek: Alicji, Katarzyny i Wiktorii
Godz.17.00+Stefana Krawczyka od chrześniaka Kazimierza Krawczyka  z rodziną
Godz.17.00+Klemensa Strycharza w 9 rocz. śm., Annę i Stanisława Mazurków
NIEDZIELA, 10.12.2023
Godz.  6.30+Barbarę Sudoł z ok. imienin
Godz.  8.00+Bożenę Dul od rodziny Stasińskich i Piłat
Godz.10.00+Jana Sudoł i zm. z rodziny od żony z dziećmi
Godz.10.00+Ryszarda, Julię. Floriana Basztura i zm. dziadków
Godz.11.30+Krzysztofa Rżany od siostry Małgorzaty z rodziną
Godz.16.30W int. Parafian