maj 2024
P W Ś C P S N
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
0 7 9 3 7 9
Dzisiaj: 114
Wczoraj: 103
Ostatnie 7 dni: 702
Ostatnie 30 dni: 2855
Online: 1

Intencje mszalne w parafii p.w. św. Mikołaja w Borowej

20 – 26.11.2023 r.

 PONIEDZIAŁEK, 20.11.2023 
Godz.   6.30+Cecylię Babula m. Stanisława i zm. z rodz. Mirasiów i Babulów
Godz.   6.30+Danutę Miłoś od rodziny Mrozików i Kapinosów
Godz.   6.30+Danutę Miłoś od Magdaleny i Damiana Rzemieniarz z rodziną
Godz. 18.00+Jana Czaję w 40 rocz. śm. ż. Marię, s. Marka, zięcia Andrzeja i Bronisława Trzpis od córki Anny Sieroń z rodziną 

WTOREK, 21.11.2023
Godz.   6.30+Jacka Mazura od bratanicy Joanny z rodziną
Godz.   6.30+Jacka Mazura od Danuty i Zbigniewa Ujas
Godz. 18.00+Bożenę Dul od rodziny Ruckich i Koła Gospodyń Wiejskich                       z Orłowa

ŚRODA, 22.11.2023
Godz.   6.30+Marka Małka w 30 dz. po śm. od żony
Godz. 18.00Z Róży św. Józefa rodziców modlących się za dzieci +Zofię Dufaj i zm. z rodzin tej Róży
Godz. 18.00 Z Róży św. Faustyny za zm. siostry: Stefanię Miłoś, Zofię Rzeszut i Janinę Jędrzejowską oraz zm. z rodzin sióstr tej Róży
Godz. 18.00+Ryszarda Walskiego w 7 dz. po śm. od żony

CZWARTEK, 23.11.2023
Godz.   6.30+Wiolettę Przebięda w 3 rocz. śm. i zm. z rodziny
Godz. 18.00+Stefanię Skop m. Jana, s. ks. Henryka
Godz. 18.00+Janinę Swół w 4 rocz. śm. m. Franciszka

PIĄTEK, 24.11.2023
Godz.   6.30+Zofię Czaja od Marii Cebula
Godz.   6.30+Zofię Czaja od Marii i Kazimierza Drozdowskich
Godz. 18.00Z Róży MBNP z Gizowej za zm. siostry: Anielę Myjak, Julię Ziomek, Marię Rzeźnik, Zofię Strugała, Helenę Borowiec, Helenę Hyjek, Marię Jarosz, Monikę i Stanisławę Sieńkowską, Zofię Wiącek, Weronikę Baradziej, Zofię Ząbek i Krystynę Miłoś, zm. z rodzin sióstr tej Róży oraz zm. kapłanów pracujących w naszej parafii  
Godz. 18.00+Weronikę Szczerba m. Stanisława

SOBOTA, 25.11.2023
Godz. 10.00+Iwonę Majewską od Moniki i Grzegorza Kusek z córkami
Godz. 10.00+Iwonę Majewską od kolegów córki Patrycji
Godz. 10.00+Mariana Szwakopfa w rocz. śm., rodziców: Władysławę i Julię, braci: Jana, Leszka, Władysława, teściów: Karolinę i Franciszka 
Godz. 18.00+Tadeusza Lubaszewskiego, rodziców: Marię i Kazimierza Lubaszewskich, teściów: Genowefę i Józefa Szyszka, Janinę Mróz m. Jana, s. Stanisława
Godz. 18.00+Helenę Gnida w rocz. śm. m. Michała, s. Józefa

NIEDZIELA, 26.11.2023
Godz.   6.30W int. Parafian
Godz.   8.00+Jana Czecha w rocz. śm. ż. Janinę, wnuczka Tomasza, Julię i Stefana Ziomek
Godz. 10.00+Jana Borowca w 20 rocz. śm. , rodziców Marię i Franciszka
Godz. 11.30+Władysława Skórę od siostry Janiny z rodziną
Godz. 11.30+Władysława Skórę od siostrzenicy Małgorzaty Bujak z rodziną
Godz. 16.30Antoninę i Antoniego Czebockich, s. Józefa, c. Janinę, wnuków: Tomasza i Marcina oraz Józefa i Weronikę Andres od córki Weroniki z rodziną