maj 2024
P W Ś C P S N
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
0 7 9 3 6 5
Dzisiaj: 100
Wczoraj: 103
Ostatnie 7 dni: 688
Ostatnie 30 dni: 2841
Online: 2

Intencje mszalne w parafii p.w. św. Mikołaja w Borowej

13 – 19.11.2023 r.


 PONIEDZIAŁEK, 13.11.2023 
Godz.   6.30+Marię i Stanisława Drożdż, Genowefę i Wiktora Trzpis, Kazimierza Trzpis
Godz.   6.30+Iwonę Majewską od przyjaciółek córki Natalii 
Godz.   6.30+Iwonę Majewską od Beaty i Marcina Barszcz z rodziną
Godz. 18.00+Stanisława Tarasa od Marii Borek oraz Anny i Roberta Strycharzów
Godz. 18.00+Stanisława Tarasa od Joanny Zych z rodziną
Godz. 18.00 +Jana Trzpisa w 14 rocz. śm. ż. Marię

WTOREK, 14.11.2023
Godz.   6.30+Franciszkę Ciepła od wnuczki Wioletty z rodziną
Godz.   6.30+Franciszkę Ciepła od Heleny Ciepła
Godz. 18.00Z Róży św. Teresy z Borowej za zm. siostry: Zofię Pazdro, Władysławę Jędrzejowską, Stefanię i Marię Skop, Franciszkę, Annę i Antoninę Stachowicz, Genowefę Skóra, Marię Kapinos, Marię Działowską, Stanisławę Duchnowską, Marię Kapinos, Janinę Borowiec 
Godz. 18.00 +Sylwestra Czaję w 30 dz. po śm. od córki Anny
ŚRODA, 15.11.2023
Godz.   6.30+Wilhelminę Wojtusiak od Przewodniczącego Mieczysława Wiącka i Radnych Gminy Borowa
Godz.   6.30+Wilhelminę Wojtusiak od Józefa Kowalczyka z rodziną
Godz. 18.00+Tadeusza Drożdża z ok urodzin od córki Bernadety z mężem
Godz. 18.00 +Marię i Józefa Uchańskich, zięcia Eugeniusza, wnuka Janusza i zm. z rodziny
CZWARTEK, 16.11.2023
Godz.   6.30+Danutę Miłoś od rodziny Szwakopf
Godz.   6.30+Danutę Miłoś od Karoliny Stachura
Godz. 18.00+Władysława Bujaka w 25 rocz. śm. ż. Elżbietę
Godz. 18.00+Jana i Aleksandrę Gryglewskich, synów: Józefa, Władysława i Aleksandra, córki: Marię i Stanisławę, zięciów: Józefa, Romana, Ludwika oraz Ewę i Antoninę – córka i siostra Helena
PIĄTEK, 17.11.2023
Godz.   6.30+Władysławę, Irenę i Henryka Trzpis od Stanisława Trzpis
Godz. 18.00W int. dusz w czyśćcu cierpiących
Godz. 18.00+Artura Gawżyńskiego w 30 dz. po śm. od sióstr: Teresy, Elżbiety i Barbary z rodzinami
Godz. 18.00+Władysławę Krępa w rocz. śm. m. Kazimierza
SOBOTA, 18.11.2023
Godz.   6.30+Marię Stokłosa w 14 rocz. śm. od córki z rodziną
Godz.   6.30+Jacka Mazura od rodziny Mierzwińskich
Godz.   6.30+Jacka Mazura od szwagierki Elżbiety Bieniek z rodziną
Godz. 18.00+Zofię Trzpis w 11 rocz. śm. m. Mieczysława, rodziców: Karolinę i Karola Tomaszek
Godz. 18.00+Janinę i Mieczysława Wyzinę, wnuczki: Małgorzatę Miraś i Grzegorza Działowskiego

NIEDZIELA, 19.11.2023
Godz.   6.30W int. Parafian
Godz.   8.00+Helenę Chlebowską m. Jana, brata Jana, zięciów: Karola  i Henryka
Godz. 10.00+Aleksandra Kiełbasę, Ferdynanda Stolarza, Jana i Józefę Pezda
Godz. 11.30+Stefanię Działowską w rocz. śm. m. Emila, s. Michała
Godz. 16.30+Janinę Trzpis w 10 rocz. śm. od córki Barbary z rodziną